Szarość we wnętrzach. Z jakimi kolorami zestawiać szary?

Szary to kolor, który w aranżacji wnętrz zajmuje wysoką pozycję. Powodem tego jest uniwersalizm tej barwy oraz jej piękno. Szary kolor pasuje do każdego typu wnętrza. Jest odpowiedni, zarówno do salonu, kuchni, łazienki, jak i sypialni lub pokoju młodzieżowego. Pięknym designem cechują się także meble tapicerowane w odcieniach szarości. Znakomitym przykładem jest hoker welurowy szary, który urzeka swoim designem i funkcjonalnością. W nowoczesnej kuchni jest to element obowiązkowy.

Miękkość weluru, czyli najbardziej subtelna z tkanin

Welur zyskał uznanie jako materiał obiciowy. Przy wielu zaletach, nie odnotowuje się jego wad. Welurowa tkanina jest bardzo wytrwała i łatwo można utrzymać ją w czystości. Specjalne zabiegi pielęgnacyjne nie są w jej przypadku wymagane. Ponadto, welur to materiał, który jest przyjemny w dotyku. Jego miękkość i delikatność to wyjątkowe atuty zapewniające wysoki poziom komfortu podczas użytkowania. Welurowe siedziska krzeseł lub hokerów to wygoda, której nie sposób nie pokochać. Hoker welurowy szary jest znakomitym elementem wyposażenia wnętrz o charakterze loftowym lub skandynawskim.

Szarości przypisuje się uniwersalność, co oznacza, że można ją dowolnie zestawiać z innymi barwami. Dobrze komponuje się z bielą lub czernią. Razem stanowią niezwykle trio, które znajdzie swoje miejsce w różnorodnych stylach aranżacyjnych. W kolorze szarym znajdujemy odniesienie do natury. To obecnie popularny trend, aby w aranżacji wykorzystywać barwy przyrody. Szary wspaniale komponuje się z drewnem i metalem, które także są w aktualnych trendach wszechobecne.

Z szarością im do twarzy, czyli szare tkaniny obiciowe

Szare tkaniny obiciowe są bardzo popularne. Pasują do każdego odcienia drewna oraz do barw innych tworzyw, z których skonstruowane są krzesła lub hokery. Szary, welurowy hoker doda wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Stanie się elementem o zastosowaniu, nie tylko praktycznym, ale i dekoracyjnym. Welurowe hokery będą też elementem ocieplającym wizerunek. Sprawdzą się, więc we wnętrzach minimalistycznych.

+0