Estetyczne gniazdka elektryczne

Estetyczne gniazdka elektryczne

Gniazdko elektryczne to drobiazg, który jednak może mieć wpływ na to, jak prezentuje się całe wnętrze. Dla osób, które cenią sobie harmonijnie i stylowo urządzone wnętrza, w których każdy element ma znaczenie, przeznaczone są oferowane przez nas gniazdka.

Gniazdko karlik – bezpieczne i atrakcyjne

Są one wykonane nie tylko estetycznie i zgodnie z obowiązującymi trendami, ale też reprezentują konkretne style. Miłośnicy wnętrz klasycznych z pewnością zwrócą uwagę na gniazdko karlik, które dostępne jest w kilku atrakcyjnych wersjach. Możemy zdecydować się na małe zgrabne gniazdko pojedyncze lub, równie atrakcyjne, podwójne. Do domu, w którym mieszkają małe dzieci, warto zdecydować się na model ze specjalnym zabezpieczeniem, które sprawia, że jest ono bezpieczne i może być także zamontowane w pokoju naszych pociech. Gniazdka karlik dostępne są w dwóch wersjach – białe lub białe z ozdobną ramką dostępną w kilku atrakcyjnych kolorach, dzięki czemu możemy dobrać idealnie pasujące do naszego wnętrza.

Idealne do dziecięcego pokoju gniazdko karlik

Pojedyncze gniazdka mogą wydawać się mniej praktyczne niż podwójne czy potrójne, ale i one mają swoje zastosowanie w każdym domu. Przede wszystkim warto je umieścić w miejscu, gdzie gniazdko trudno ukryć – są bowiem małe i zgrabne, więc nie zaburzą harmonii wnętrza. Są też w naszych domach pomieszczenia, w których z energii elektrycznej korzystamy sporadycznie i gdzie nie mamy na stałe podłączonych różnego rodzaju urządzeń. Pojedyncze gniazdko karlik możemy na przykład umieścić w przedpokoju, aby móc od czasu do czasu podłączyć do niego na przykład odkurzacz czy dodatkowe źródło światła. Pokój dziecięcy też będzie bezpieczniejszy, jeżeli nie będzie w nim zbyt wielu, zwłaszcza niewykorzystanych, gniazdek. Jedno pojedyncze może się przydać, aby podłączyć do niego lampkę nocną, przy której świetle dziecko zasypia. W naszym asortymencie znajdują się także niezwykle oryginalne, designerskie gniazdka w kolorze czarnym, niektóre z modeli również wyposażone są w ozdobne ramki.

+0