Szafki z lustrem do łazienki – jak dobrać je do stylu aranżacji?

Nie od dziś wiadomo, że szafka łazienkowa z lustrem i oświetleniem jest must have w każdym pokoju kąpielowym. Ułatwia codzienne czynności higieniczne i jest bardzo ważna dla kobiet, które nakładają makijaż, zanim wyjdą z domu. Gdy wybierasz szafki łazienkowe lustrzane do swojego pokoju kąpielowego, to na pewno zastanawiasz się, która szafka łazienkowa z lustrem i oświetleniem led sprawdzi się najlepiej do stylu Twojego pokoju kąpielowego. Pamiętaj, że mebel ten musi pasować do reszty wnętrza. Uniwersalnym rozwiązaniem jest biała szafka lustrzana z oświetleniem, której naturalny kolor pasuje niemal do każdego stylu wnętrza. Na szczęście nie jest to jedyny wybór tego rodzaju mebli do pomieszczenia kąpielowego. Szafki z lustrem do łazienki – jak dobrać do stylu pomieszczenia kąpielowego?

Szafka z umywalką i lustrem – w stylu nowoczesnym

Styl nowoczesny króluje w pokojach kąpielowych od kilku sezonów. Meble w tym stylu wyróżniają się przede wszystkim funkcjonalnością, drugorzędnym celem jest estetyka. Szafka łazienkowa z lustrem i oświetleniem w stylu nowoczesnych charakteryzuje się minimalistycznym designem i prostymi liniami. Do pokoju kąpielowego pasują zarówno białe szafki z lustrem do łazienki, jak i w innych stosowanych kolorach: czarnym i szarym. Jeśli chcesz wprowadzić do nowoczesnego pokoju kąpielowego odrobinę koloru, to wybierz np. niebieskie lub czerwone szafki łazienkowe lustrzane. Dzięki temu pomieszczenie zyska nieco eklektycznego, a zarazem eleganckiego charakteru. W pokojach kąpielowych w tym modnym stylu najczęściej goszczą szafki łazienkowe lustrzane z oświetleniem led https://alasta.pl/kategoria-produktu/szafki-lazienkowe-z-lustrem/ .

Szafka łazienkowa z lustrem i oświetleniem led w stylu glamour

Gdy chcesz urządzić swój pokój kąpielowy w stylu glamour, to często stajesz przed nie lada wyzwaniem, jaka szafka łazienkowa z lustrem i oświetleniem led będzie najlepsza. W sklepach jest bardzo duży wybór modeli tego mebla w tym stylu. Pamiętaj, że styl glamour nawiązuje do luksusu i blichtru gwiazd Hollywood z lat 20.i 30. XX wieku. Dlatego szafki łazienkowe lustrzane w tym stylu powinny mieć pozłacane elementy np. uchwyty czy półeczki. Świetnym rozwiązaniem jest również szafka lustrzana z ozdobnym oświetleniem, dzięki temu całość nadaje wnętrzu luksusu i eleganckiego wyglądu. Do takiego wnętrza pasuje również lustro-szafka, która optycznie powiększa pomieszczenie – pamiętaj, że powinna mieć min. 80 cm, dzięki temu uzyskasz efekt przestronności. Do takich wnętrz najlepiej pasują meble, którego boki są w kolorze srebrnym, złotym lub różowego złota. Dzięki temu taki mebel jest idealnym dopełnieniem luksusowego wnętrza.

Szafka lustrzana z oświetleniem w stylu rustykalnym

Styl rustykalny kojarzy się przede wszystkim z sielskością życia na wsi. Dlatego jest to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią romantyczne i przytulne wnętrze. Gdy zdecydujesz się na pokój kąpielowy w tym stylu, to powinieneś pamiętać, że styl ten nawiązuje do bliskości natury, a tym samym w takim pomieszczeniu powinny być wyłącznie naturalne materiały. Dlatego dobór szafki z lustrem do łazienki może być nie lada wyzwaniem. W pomieszczeniu kąpielowym w styku rustykalnym świetnie sprawdzą się drewniane szafki z lustrem do łazienki najlepiej w neutralnym jasnobrązowym kolorze. Gdy wybierasz lustro łazienkowe z szafką do pomieszczenia kąpielowego w tym stylu, to pamiętaj, aby było więcej drewnianych zewnętrznych półek, które podkreślą romantyczny wystrój wnętrza.

+0