Komody o nieprzemijającym designie

Design jest tym, co funkcjonalne przedmioty przenosi w inny wymiar. Komody mogą być po prostu meblami użytkowymi, w których upchniemy wiele przedmiotów, ale też pełnić funkcję dekoracyjną i odzwierciedlać aktualne trendy.

Komoda – mocny punkt wnętrza

Oferowane przez nas designerskie komody to propozycja dla osób, które szukają niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych. Meble te mają nowatorskie formy lub nawiązują do modeli znanych przed laty, ale w unowocześnionej wersji. Komody zaprojektowane przez designerów są stworzone do wnętrz, w których każdy element wyposażenia jest starannie dobrany. Takie meble decydują o charakterze wnętrza i mają duży wpływ na styl, jaki w nim obowiązuje. Komody z lamelami spodobają się miłośnikom prostoty – w mieszkaniu zaaranżowanym minimalistycznie mogą stać się jego najmocniejszym punktem. Chociaż w nowocześnie urządzonych mieszkaniach liczy się przede wszystkim funkcjonalność, to wzornictwo ma także duże znaczenie. Chcemy bowiem mieszkać nie tylko wygodnie, ale też pięknie. Komoda może we wnętrzu grać główną rolę lub być częścią większego zestawu mebli, ale zawsze ma do spełnienia ważne zadanie.

Mebel o wielu zastosowaniach

Dla komody możemy znaleźć różne zastosowania – bardziej i mniej tradycyjne. W kuchni na jej rzecz możemy zrezygnować z części szafek – komoda to idealny mebel do przechowywania talerzy i innych kuchennych akcesoriów. Designerskie komody to także doskonała propozycja do sypialni. Mają tę przewagę nad szafami, że nie przytłaczają wnętrza swoim rozmiarem i można na nich postawić dekoracyjne drobiazgi albo na przykład ułożyć książki. Przedpokój to również idealne otoczenie dla atrakcyjnej wizualnie designersiej komody. To pomieszczenie powinno być urządzone tak, aby stało się wizytówką naszego mieszkania, bowiem wchodzimy do niego tuż po przekroczeniu progu.Odrobina designu doda każdemu wnętrzu oryginalności i pozwoli zaaranżować wnętrze tak, by odzwierciedlało nasze indywidualne upodobania.

+0